طراحی سایت-طراحی وب سایت | یادگیری طراحی سایت
7769
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-7769,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

یادگیری طراحی سایت

یادگیری طراحی سایت

برای یادگیری و آموزش طراحی سایت می توانید با سایت های مختلفی شروع کنید. اما جستجو در سایت های آموزشی مختلف ممکن است نوعی سردرگمی در مورد روش ها و اصول مختلف طراحی سایت را برای شما ایجاد کند. توصیه می کنیم ابتدا مبانی طراحی سایت را در یک کتاب ساد یادبگیرید و سپس در دنیای بزرگ اینترنت در جستجوی موضوعات بیشتر بروید. راهنمای آموزش طراحی سایت نوشته جنیفر نیدرست رابینز و اصول طراحی سایت نوشته جوئل اسکالر می توانند گام های مفیدی برای آموزش طراحی سایت، و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرعت سایت، گرافیک سایت، تولید محتوای سایت، ساختار داکیومنت سایت، لینک گذاری، قراردادن تصویر، CSS و HTML، تنظیم مارجین، موقعیت عناصر در سایت و بارگذاری سایت و غیره و غیره به شما بدهد.

آموزش طراحی سایت

جوئل اسکالر در کتاب اصول طراحی سایت به مفاهیم گسترده ای مانند کدهای  HTML5 و CSS و اصول طراحی سایت، برنامه ریزی و پلانینگ سایت، تایپوگرافی سایت، ویژگی ها و چیدمان سایت، نقشه سایت، گرافیک و رنگ بندی سایت، جهت یابی سایت، قرار دادن جداول در سایت، فرم های آنلاین، طراحی سایت ریسپانسیو، بسیاری نکات دیگر می پردازد. بیشتر طراحان سایت به شما توصیه می کنند پیش از آموزش طراحی و توسعه سایت، وبلاگ نویسی را یاد بگیرید. با این کار با یک نسخه ساده شده ی طراحی سایت آشنا می شوید و سپس در مرحله بعد سراغ آموزش کدنویس می روید. شاید حتی یک وبلاگ نیاز شما را تامین کرد.

content

کتاب آموزش طراحی سایت

اگر اصول طراحی سایت را با این کتاب ها یا دگرفتید آنگاه نوبت آن است که سراغ سایر بخش های توسعه و طراحی سایت مانند ماژول نویسی، طراحی سایت فلش، آموزش فوتوشاپ، و طراحی سایت ریسپانسیو بروید. برخی کتاب ها مانند کتاب طراحی سایت حرفه ای اثر کلینت اچر شامل تکنیک ها و تمپلت های طراحی سایت می شود که با آن می توانید  تمپلت های HTML5 و CSS  طراحی سایت را فرا بگیرید.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.