طراحی سایت-طراحی وب سایت | وکتور برای طراحی سایت
782
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-782,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

وکتور برای طراحی سایت

وکتور برای طراحی سایت

تصاویر وکتور در طراحی گرافیک به تصاویری اطلاق می شوند که قابلیت تغییر سایز و بزرگ یا کوچک شدن را دارند. این نوع تصاویر در مقابل تصاویر رستری قرار می گیرند که قابلیت مقیاس پذیری گرافیکی برای سایت ندارند. اهمیت تصاویر وکتوری در طراحی سایت ریسپانسیو و موبایل فرندلی و نیز سایر المان های گرافیکی می باشد که در طراحی سایت استفاده می شوند. طراحی سایت ریسپانسیو نیز با توجه به سایز نمایشگر شما تغییر میکند. به این صورت اگر شما یک کاربر موبایلی هستید یا یک ال ای دی LED بزرگ دارید اجزای سایت به صورت نسبت پیکسلی برای شما نمایش داده می شوند و در نتیجه نیاز به چپ و راست کردن نمایشگرتان برای دیدن اطلاعات سایت نخواهید داشت.

vector

vector

وکتور طراحی سایت

در دنیای اینترنت سایت ها و نرم افزارهای زیادی را برای دانلود تصاویر گرافیکی وکتور می یابید. در این سایت ها و نرم افزارها می توانید نمونه ها یا تمپلت های وکتور زیادی را بیابید که به راحتی در قالب سایت از آن ها استفاده کنید. این تصاویر وکتوری معمولا به صورت موضوعی دسته بندی می شوند. برای مثال یک نرم افزار شامل مجموعه ای از تصاویر وکتوری با تم غروب آفتاب است و سایت دیگر تصاویر گرافیکی وکتوری با تم فست فود یا ورزش یا نقاشی دارد. بنابراین شما باید با توجه به کسب و کار و هدف سایت خود و محتوای سایت تان و همچنین تم رنگی طراحی سایت خود این تصاویر وکتوری را انتخاب کنید.

vector-web-design

vector-web-design

دانلود وکتور برای طراحی سایت

برای دانلود تصاویر گرافیکی وکتوری می توانید به سایت های مختلفی مانند QVectors, Vector Finder, Vector Portal, Free Vector, Cool Vectors و غیره رجوع کنید. با جستجوی عبارت free vector و دانلود وکتور در جستجوگر خود می توانید سایت های متنوع زیادی را برای دانلود فایل گرافیکی وکتروی برای طراحی سایت خود استفاده کنید تا طراحی سایت حرفه ای تر و زیبا تری داشته باشید. این وکتورها را می توان در هدر Header سایت و بنر سایت نیز استفاده کرد تا طرح قالب سایت شما جذابیت بیشتری داشته باشد. شما هم چنین می توانید با نرم افزارهای فوتوشاپ و ایلاستریتور برای خودتان تصاویر وکتور منحصر به فرد برای سایت خود طراحی کنید.

 

 

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.