طراحی سایت-طراحی وب سایت | مواردی که در طراحی سایت اهمیت دارد
13206
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-13206,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

مواردی که در طراحی سایت اهمیت دارد

طراحی سایت ساختمانی

مواردی که در طراحی سایت اهمیت دارد

مواردی که در طراحی سایت اهمیت دارد طراحی برای راه اندازی ها می تواند بیشتر به عنوان یک گردباد نسبت به یک پروژه طراحی واقعی احساس کند . اگر برای تجربه کامل آماده نباشید، این روند می تواند جاده ای خشن باشد.خوشبختانه، شروع به کار نیاز به طراحی وب سایت موثر را درک می کنند و بسیاری از حرفه ای ها مانند شما برای استخدام به درستی کار می کنند. طراحی بزرگ تبدیل شده است بیشتر و بیشتر مهم است به عنوان صاحبان کسب و کار متوجه آن جزء جدایی ناپذیر از استراتژی های رشد خود است . چه اتفاقی افتاده است

برای طراحان وب، طراحی وب عالی بیش از رنگ ها و دکمه ها در یک صفحه وب است. این که چگونه مخاطبان خود را به فروش می رسانند، محصولات خود را به فروش می رسانند، رقابت هایشان را بهتر می کنند و آنها را رشد می دهند . شروع کننده ها همیشه از نظر کد پیچیده فکر نمی کنند؛ آنها به سادگی یک راه حل عالی را می خواهند.

هنگامی که شما می توانید اتحاد بین آنچه انتظار می رود شروع به کار و آنچه که شما به عنوان طراحی بزرگ می دانید، شما یک ترکیب برنده داشته باشد.

“شرکت هایی مانند اپل در حال طراحی طراحی غیرممکن است که شرکتهای سازنده را نادیده بگیرد. راه اندازی هایی مانند مسیر ، Airbnb ، Square ، و Massive Health در هسته ی تجارت خود طراحی کرده اند و کارهای فوق العاده ای انجام می دهند. اما در واقع “طراحی” چیست؟ آيا آرم آن است؟ تم وردپرس؟ UI نوآورانه … این بسیار بیشتر از آن است. این وضعیت ذهن است. این یک رویکرد به یک مشکل است. این چگونه شما قصد دارید الاغ رقبای خود را به پا کنید. ”

مواردی که در طراحی سایت اهمیت دارد شروع به کار نیاز به طراحان وب ستاره ای دارند، آیا آنها آن را درک می کنند یا خیر. طراحی چهره شرکتشان است و اولین تاثیر را برای مخاطبان آنلاین خود ارائه می دهد.

عناصر کلیدی طراحی

نوآوری – نوآوری در طراحی، به طور مداوم در حال حرکت است. با پیشرفت تکنولوژیکی، طراحی نوآورانه باید با سرعت حرکت کند. با توجه به Wells، “طراحی نوآورانه همواره در کنار تکنولوژی نوآورانه پیشرفت کرده و هرگز نمی تواند به خودی خود پایان یابد.”

سودمندی محصول – سودمندی یک محصول بوسیله ارتباط روانشناختی آن به ارمغان می آورد و همچنین زیبایی شناسی آن است. خوب، طراحی فکری محصول مفید را برجسته می کند و مراقب نواقص ایجاد هر عنصری است که این هدف را برآورده نمی کند.

زیبایی شناسی – کیفیت زیبایی شناسی محصول جزء مفید بودن آن است. مردم هر روز از محصولات استفاده می کنند و ظاهر آنها بر سلامت آنها تأثیر می گذارد، تنها اشیاء به خوبی اجرا می توانند زیبا باشند.

باعث می شود که محصول قابل فهم باشد – طراحی باعث می شود که محصول به زندگی ادامه دهد. این اجازه می دهد که محصول به صحبت و پاسخ به تمام سوالات کاربر است. اساسا، این خود توضیحی است.

بی نظیر -Wells طراحی را به عنوان نه “کار هنری و یا یک شیء تزئینی” شناسایی می کند. این یک هدف را پر می کند و باید خنثی باشد تا کاربران بتوانند خود فرم خود را بیان کنند. اگر طراحی غلبه بر تجربه کاربر و حتی از بین بردن آن، حتی اگر زیبا باشد، اهداف واقعی خود را از دست داده است.

صادقانه – طراحی باید درست و صادقانه باشد و هرگز محصولی را پیشنهاد نکنند که نوآورانه تر و قدرتمندتر از آنچه در واقع است. هرگز نباید یک مصرف کننده را دستکاری کند و به آنها فکر کند که یک محصول چیزی است که نیست.

طولانی مدت – طراحی بزرگ مرسوم، مد روز نیست. این مثل همیشه بی نظیر است. هرگز به نظر نمی آید و یا پشت سر آن است.

سازگار با محیط زیست – به گفته Wells، “طراحی سهم مهمی در حفاظت از محیط زیست دارد. این منابع را حفظ می کند و آلودگی فیزیکی و بصری را در طول عمر محصول کاهش می دهد. ”

برای راه اندازی، “رویکرد کمتر”، ایده آل است. طراحی باید تنها بر اساس ضرورت تمرکز کند و هرگز نباید با عناصر غیر مهم فقط به خاطر زیبایی کار کند. خلوص و سادگی تاثیر بیشتری خواهد داشت.

مواردی که در طراحی سایت تجاری اهمیت دارد

چه تازه واردان مهمترین ویژگی طراحی را در نظر می گیرند؟

مدیران ارشد، بازاریابان و مهندسان تعاریف مشابهی در مقایسه با طراحان وب داشتند. مهمترین آنها برای هر دو گروه، زیبایی شناسی بود، در حالی که “ساختن محصول مفید” در مرحله دوم قرار گرفت. نوآوری درست در پشت در سوم بود. این سه تعریف لیست را برای هر دو کارآفرین و طراحانی که وبسایت خود را ایجاد می کنند، بالا می برد.

آیا این سه نفر شما هستند؟

“حالا جایی می رویم طراحی فوق العاده در ریشه در فرهنگ راه اندازی است، و به نظر می رسد بسیاری از مردم برای تغییر تغییر کرده اند. نه تنها بسیاری از کارآفرینان، انحصارکنندگان و مهندسان مجبور به دیدن محتویات قابل توجهی برای بهبود محصولات خود میشوند، بلکه به شدت بر این باورند که طراحان متعلق به یک تیم بنیانگذار هستند … طراحی به عنوان یک عامل کلیدی برای شرکتها برای به دست آوردن بودجه، پوشش مطبوعات و کاربران وفادار است. ”

“برای مدت طولانی، یک جفت بنیانگذاران متشکل از اجرایی و یک مهندس بود. برای فیس بوک، مایکروسافت و اپل فقط برای نام چند نفر کار می کرد. امروزه این شرکت ها امروزه طراحان عالی هستند، زیرا ضروری است که آنها نمی توانند نادیده بگیرند. به نظر می رسد طراحی در حال تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر شایع در شروع جدید و همچنین ”

نحوه فرآیند طراحی سایت و راه اندازی ان

برای تبدیل شدن به موفقیت در کار با راه اندازی، چند نکته را در نظر بگیرید …

تغییرات سریع

هنگام طراحی برای راه اندازی، اهداف خود را به طور خلاصه شرح دهید. از آنجایی که اهداف راه اندازی می تواند روزانه تغییر کند، اگر هزینه های شما را به طور مناسب مشخص نکنید، به شما فرصت بیشتری را برای پول کمتری از ارزش خود می رسانید .

وقتی که شروع به تغییر مسیر، طراحی ممکن است در روند تغییر کند، بنابراین اگر شما برای زمان اضافی تنظیم نشده باشید، می توانید پول را از دست بدهید.

جزئيات خدمات خود را بيان كنيد و شرطي را تعريف كنيد كه نرخ هر كار اضافي فراتر از محدوده پروژه را تعيين كند. این درس را پس از کار با چند راه اندازی در کپی وب سایت خود آموخته ام. آنها در نهایت از طریق این پروژه ذهن خود را تغییر دادند و چون قصد نقل قول من را درست نکردم، من با هزینه دو برابر وقت خود را بدون هیچگونه پول اضافی کردم.

نکته : این نکته نیز برای هر پروژه اعمال می شود، اما برای محیط زیست به مراتب بیشتر است.

هرج و مرج

مواردی که در طراحی سایت اهمیت دارد طراحی برای راه اندازی شامل حل مسئله است . شروع کننده ها با بسیاری از معضلات مواجه هستند و هرج و مرج اغلب یک متغیر مشترک است. با در نظر گرفتن بسیاری از مشکلات در حال رشد، محیط زیست می تواند تا حدی غیر قابل پیش بینی باشد. توانایی شما برای آرامش در طول فرایند به نفع شما خواهد بود.

بودجه ی کم

بسیاری از راه اندازی ها بوت استرپ می شوند و سعی می کنند هر پنی را حساب کنند. از آنجایی که بودجه آنها کم است، طراحان وب که با شروع کار مشغول به کار هستند، اغلب نیاز به گسترش مجموعه مهارت های خود را برای شامل تجربه کاربر.

یکی از اهداف ایجاد یک وبسایت موثر برای شروع کار، این است که تصویری روشن از اینکه چه کسی از وبسایت یا برنامه خود استفاده می کند، دریافت کند. در طول مشاورتان، شما باید اطلاعاتی را که ممکن است حتی ممکن است حتی اگر مشتری به طور کامل در مورد مخاطبانش روشن نیست، استخراج کنید.

هنگام طراحی وب سایت ها، حتی اگر آنها داستانی باشند، باید مخاطب را بشناسید. در طول مشاوره شما می خواهید رفتارهای بالقوه کاربران را درک کنید، چگونه از سایت استفاده می کنند، چه احساساتی هنگام استفاده از سایت احساس می کنند و چه اقداماتی باید انجام دهند . هر خصوصیتی که در مورد مخاطبان خود یاد می گیرید می توانید به طراحی اعمال شود تا اطمینان حاصل شود که مشتری شما یک سطح خوب تبدیل را پس از ترافیک وارد می کند.

اگر مشتریان شما در مورد کاربران خود مطمئن نیستند، نترسید که ایده های خود را با آنها به اشتراک بگذارید. این نه تنها شما را به عنوان متخصص معرفی می کند، بلکه باعث می شود که طراحی شما بسیار موثر باشد زیرا این اطلاعات برای موفقیت آنلاین بسیار مهم است.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.