طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت و ثبت دامین
753
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-753,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت و ثبت دامین

طراحی سایت و ثبت دامین

طراحی سایت و ثبت دامین لازمه ای برای ورود به دنیای بازرایابی اینترنتی می باشد. اگر می خواهید مشتریان خود را از طریق اینترنت بیابید پس همین الان به ثبت دامین و دامنه اقدام نمایید و پس از آن طراحی سایت خود را آغاز نمایید. طراحی سایت و ثبت دامین می تواند متناسب با نام برند و نام تجاری شما باشد و همچنین در تطابقی در زمینه کاری کسب وکار شما صورت گیرد.

طراحی وب سایت و ثبت دامین

اگر تا به حال در محیط فیزیکی فعالیت می نمودید و مشتریان خود را به روش بازاریابی سنتی می یافتید حال موقع آن رسیده است که به دنبال بازاریابی اینترنتی باشید و طراحی وب سایت خود را آغاز نمایید . برای ثبت دامین اگر نام تجاری دارید آن را در دامین خود درج کنید و نیز همچنین فیلد و زمینه کاری خود را نیز در دامین نگذارید. یعنی اینکه اگر زمینه کاری شما طراحی سایت است این عبارت را به انگلیسی بگذارید تا هم در سئو سایت به شما کمک کند هم اینکه مشتریان شما بدانند که زمینه کاری شما طراحی سایت است.

طراحی سایت پلان

طراحی سایت پلان

طراحی سایت و ثبت دامین را چگونه انجام دهیم؟

ابتدا باید ثبت دامنه را انجام دهید بدین منظور باید به سراغ شرکت های ثبت دامنه و هاست روید. اغلب شرکت هایی که ثبت دامنه انجام می دهند سرویس گیری هاست را نیز انجام می دهند و شما می توانید ثبت دامنه و خرید هاست را باهم انجام دهید. همچنین اینکه می توانید قالب وردپرس و یا جوملا را نیز از سرویس دهنده درخواست نمایید. اغلب شرکت ها این امر را انجام می دهند و شما در واقع در کمترین تایم زمانی می توانید خرید دامنه خرید هاست و نیزی قالب را داشته باشید که در واقع شما ظرف مدت یک روز می توانید تمامی پروسه ثبت دامین و نیز طراحی سایت را انجام دهید و پس از آن می بایست محتوا و مطالب خود را در سایت بارگذاری نمایید. سئو اقدامی است که باید پس از آن در نظر بگیرید تا ترافیک بالایی را از سمت موتورهای جستجو وارد سایت خود نمایید.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.