طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت مجتمع مسکونی
774
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-774,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت مجتمع مسکونی

طراحی سایت مجتمع مسکونی

 

 

طراحی سایت مجتمع مسکونی برای آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی که در تعداد واحدهای بسیار هستند ضروریت می یابد. در مجتمع مسکونی مدیریت یکی از پارامترهای مورد توجه می باشد و اینکه هماهنگی میان افراد ایجاد شود نیاز به یک یکپارچه سازی و نیز اطلاع رسانی قوی می باشد. طراحی سایت مجتمع مسکونی می تواند منبع و بردی برای درج اخبار و اطلاعیه ها باشد. در واقع اغلب مجتمع های مسکونی بزرگ طراحی سایت مجتمع مسکونی را ایجاد نموده اند و به واسط آن مدیریت و نظم مجتمع را اجرا نموده اند.

 

 

 

طراحی وب سایت مجتمع مسکونی

 

اطلاعیه هایی که مرتبط به مدیریت و نظم مجتمع مسکونی است باید به اطلاع همگان برسد اما در مجتمع های مسکونی بزرگ چگونه می توانند مکان مناسبی را برای دیده شدن تمامی اطلاعیه ها در نظر بگیرند. وجود طراحی سایت مجتمع مسکونی این امر را اجرا نموده است. شارژ ماهانه افراد ، دستورات مدیر مجتمع ، اطلاعیه های جدید ، امکانات و فضاهای در حال ساخت ، تعمیراتی که مورد نیاز می باشد ، امکانات رفاهی و تجاری ، نظافت و تمیزی مجتمع مواردی هستند که باید به اطلاع ساکنین مجتمع رسد و طراحی سایت مجتمع مسکونی می تواند تمامی این امکانات را در خود جایدهی نماید.

 

 

طراحی سایت مجتمع مسکونی چه قابلیت هایی دارد؟

 

 

طراحی سایت مجتمع مسکونی می تواند در منوها و زیرمنوهای خود قوانین و نیز ایین نامه های مجتمع را درج نماید. همچنین در صفحه اصلی بخش اعلانیه ها را درج نماید تا اخبار و خبرهای جدید به راحتی در این بخش مورد دید کاربران قرار گیرد.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.