طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت سفارشی
791
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-791,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی

امروزه هر کسب و کار به محض شروع به فعالیت اقدام به طراحی سایت می کند. گاهی برخی شرکت ها از اعتبار سایت مهم دیگری استفاده می کنند و در صفحه سایت آن شرکت یک صفحه داخلی برای خود می سازند. به نوعی این نوع طراحی سایت مستاجر سایت اصلی می شود. اما اگر می خواهید به کسب و کار خود چهره بسیار حرفه ای تری بدهید اقدام به طراحی سایت سفارشی کنید. در این صورت محتوا، طراحی، گرافیک، نقشه و تک تک المان های موجود در سایت شما با توجه به سلیقه و نیاز شما طراحی خواهد شد.

چرا طراحی سایت سفارشی

اگر میخواهید از سایت خود درامدزایی کنید یا دنبال کسب ترافیک مستقل هستید طراحی سایت سفارشی یک گام مهم در راستای هدف شما است تا با جذب ترافیک حاصل از موتورهای جستجو کاربران اینترنتی را مشتری های وفادار خود کنید. در طراحی سایت سفارشی شما میتوانید هدر خاص خود، بنر خاص خود، نام دامنه خاص خود، محتوای سفارشی، تصاویر سفارشی و بازاریابی سفارشی داشته باشید تا کسب و کار خود را پررونق تر کنید. با طراحی سایت سفارشی می توانید سایت خود را بهینه سازی کنید تا رتبه بهتری در موتورهای جستجو کسب کند و در نتیجه بازدید شما بیشتر شود و درامدتان نیز به تبع بیشتر شود.

طراحی سایت یک صفحه ای

طراحی سایت یک صفحه ای

طراحی سایت اختصاصی و سفارشی

با طراحی سایت اختصاصی  وسفارشی با هر زبانی که می خواهید مثلا طراحی سایت با php یا cms یا هر زبان برنامه نویسی و کدنویسی دیگر می توانید با توجه به نیاز خود در سایت و هدف نهایی تان از طراحی سایت کارایی سایت خود را چندبرابر کنید. همچنین با طراحی پنل ولید محتوا و کنترل مدیریتی می توانید مطالب مد نظر خود را در وبلاگ سایت خود بگذارید تا کاربران سایت شما از مطالب سایت شما لذت ببرند. با طراحی سایت سفارشی اگر چه هزینه بیشتری را برای کسبو کار خود در طراحی سایت می پردازید اما همین هزینه اضافی برای شما درامدزایی و ترافیک چند برابری خواهد داشت. در نهایت طراحی سایت سفارشی خود را بهینه سازی کنید تا زودتر به هدف خود برسید.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.