طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت تخصصی
7773
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-7773,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی

برای طراحی سایت تخصصی باید استانداردها و اصول طراحی سایت را مانند یک طراح سایت حرفه ای مد نظر قرار دهید. از انتخاب نام دامنه و سرور سایت خود تا المان های ریزی مانند انتخاب فونت و رنگ و محتوای فوتر سایت باید مد ظنر شما باشد. بهترین چیدمان برای قرار دادن المان های سایت شما به چه صورت است؟ آیا کاربر به محض ورود به مطلب دلخواهش می رسد؟ مکان لوگو در سایت شما کجاست؟ آیا سایت شما استی مپ یا نقشه سایت دارد؟ سرعت سایت شما چطور است؟ این ها سوالاتی است که برای طراحی سایت حرفه ای باید از خود بپرسید.

طراحی سایت حرفه ای

سایت شما باید در عین سادگی مفید باشد تا کاربر احساس سردرگمی در سایت شما نداشته باشد. نسبت طلایی بهترین نسبت برای تنظیم چیدمان اجزای سایت شما است که در زیر تصویر مربوط به نسبت طلایی را مشاهده می کنید. در زبان فراسی منوی سایت باید راست چین و در زبان انگلیسی منو باید چپ چین باشد. لوگوی سایت باید در سمت راست بالای سایت قرار بگیرد. منوهای افقی احساس راحتی کاربر را در سایت شما بیشتر می کند. قرار دادن یک منوی سرچ در سایت نیز ابزاری بسیار کاربردی در طراحی سایت تخصصی است.

طراحی سایت

طراحی سایت

نسبت طلایی در توییتر طراحی سایت

نسبت طلایی در توییتر طراحی سایت

 

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.