طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت تبلیغاتی
798
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-798,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

 

طراحی سایت تبلیغاتی به منظور انجام تبلیغات در زمینه های مختلف اجرا می گردد. تبلیغات در زمینه تور ، تالار ، هتل ، رستوران و دیگر زمینه ها به واسط درج بنر تبلیغاتی انجام می شود که یکی از منابع کسب درآمد برای طراحی سایت ها تلقی می شود. امروزه طراحی سایت تبلیغات و نیز طراحی سایت آگهی به سودآورترین طراحی سایت ها تبدیل شده است.

 

طراحی وب سایت تبلیغاتی

 

طراحی وب سایت تبلیغاتی امکان درج بنر تبلیغاتی و نیز بنرهای آگهی را برای شما ایجاد می نماید. بنرهای تبلیغاتی در سایدبارها گذاشته می شود و می تواند برای شما سودآوری داشته باشد. گرفتن تبلیغات می تواند به صورت بنرهای آگهی و نیز آگهی هایث خبری و متنی باشد که هر دو می تواند برای مالک طراحی سایت سودآوری داشته باشد و همچنین برای فرد نیز به واسط نمایش داده شدن و دیده شدن در دیگر سایت ها درآمد و سودآوری را داشته باشد.

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

امکانات طراحی سایت تبلیغاتی

 

امکاناتی که در طراحی سایت تبلیغاتی درج می گردد می تواند مواردی همچون درج بنر تبلیغاتی در فرمت عکس و فایل فلش ، امکان درج آگهی تبلیغاتی به صورت متن  وتکس ، امکان پروفایل سازی برای کاربران ، امکان تعریف نمودن پنل تبلیغات و غیره می باشد.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.