طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت برای کمپانی ها و برندها
13201
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-13201,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت برای کمپانی ها و برندها

طراحی سایت

طراحی سایت برای کمپانی ها و برندها

طراحی سایت یا طراحی وب به چیدمان مرتب چندین فایل مشخص در یک قالب سایت گفته می شود.زمانی که در مرورگر کلمه ای را تایپ می کنیم مرورگر ان کلمه را نسبت به رتبه سایت در موتور جستو جوگر پیدا میکند که این نشان دهنده این است که که فایل های مربوطه در سایت به صورت مشخصی چیدمان شده اند و در بعضی از سایت ها در جستو جو کلمه در مرور گر صفحه مربوط به آن کلمه در لینک های صفحات مختلفی در موتور جستو جو گر پیدا می شود که این بستگی به سئو کردن و بهینه سازی سایت دارد.

طراحی سایت

نخستین برنامه نویس طراحی سایت ، تیم برنرزلی توانست در سال1991 نام خود را به عنوان مخترع سایت ثبت کند. برنرزلی در اولین طراحی سایت خود از ابرمتن و کد های ساده مانند HTML برای نگارش ئر قالب سایت استفاده کرد.

طراحی سایت برای کمپانی ها و برندها پاراگراف و سرتیتر گونه ای متفاوت در ساختار زبان نشانه گذاری وب ها به حساب می اید که با این کار به کاربران توانایی باز کردن صفحات پیوند خورده را به راحتی می دهد.

برای این که کاربران بتوانند راحت تر از سایت ها استفاده کنند زبان های برنامه نویسی دیگری مانند جاوا اسکریپت طراحی شدند.چیدمان صحیح فایل های صوتی و تصویری ، برنامه ریزی ، تولید محتوا ، بار گذاری قالب مناسب ،تحقیق و تبلیغات ، از جمله کار های اصلی طراحی یک سایت است.

یک سایت که توسط یک متخصص طراح وب طرح ریزی و برنامه نویسسی می شود از یک قاب مناسب در صفحه اصلی که در آن فایل ها ی مختلفی بارگذاری می شود و هر کدام از این فایل ها و بخش هایی که در صفحه اصلی که همان خانه نیز گفته می شود قرار میگیرند

برای هدف خاصی بار گذاری شده اند.صفحه اصلی سایت یا همان خانه در طراحی سایت هدف مهمی را دارد.تمام بار گذاری ها و به روز رسانی ها در سایت در صفحه اصلی مشخص میشود.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.