طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت با کدنویسی
778
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-778,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت با کدنویسی

طراحی سایت با کدنویسی

 

طراحی سایت با کدنویسی بسته به قابلیت هایی که مد نظر ما در طراحی سایت است نیازمندی به زبان php و یا asp را مورد لزوم می نماید. طراحی سایت با کدنویسی اغلب در قالب اجرا نمودن و گنجاندن قابلیت های ویژه می باشد. کاربران گاها در زمان سفارش طراحی سایت امکان ویژه ای را می خواهند منظور گردانند که در این صورت استفاده از قالب های آماده که در طراحی سایت موجود است نمی تواند قابلیت های مورد نظر شما را پیاده سازی نماید.

طراحی وب سایت با کدنویسی

 

طراحی وب سایت با کدنویسی زمانی که می خواهید امکانات ویژه ای را در سایت خود قرار دهید معنا می یابد. وجود ظرفیت ها و قابلیت های ویژه که در طراحی سایت ها موجود می باشد نیازمند دانش زبان برنامه نویسی را ضروری می نماید.

 

طراحی سایت با کدام زبان برنامه نویسی مطلوب تر است؟

 

ابتدا امکاناتی که می خواهید در طراحی سایت خود داشته باشید را مشخص نمایید. قابلیت اتصال به نرم افزار آیتمی است که در طراحی سایت با asp می تواند لحاظ گردد. اما اگر می خواهید امکانات دیگر همچون قابلیت اتصال به پایگاه داده ، خواندن از لیست مواردی است که در طراحی با php صورت می گیرد.

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.