طراحی سایت-طراحی وب سایت | طراحی سایت با وردپرس
13170
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-13170,single-format-standard,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت با وردپرس

 

طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که با سختی هایی که راه اندازی یک فروشگاه در دنیای واقعی موجود است همراه نباشید. طراحی سایت فروشگاهی امروزه با رقابت بسیار بالایی موجود شده است بطوریکه افراد بسیاری اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی می نمایند.

 

 

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت

طراحی سایت

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که به شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای خود را در صفحات سایت منتشر نمایید.زبان استفاده شده در طراحی سایت با وردپرس php می باشد که به پایگاه داده mysql متصل می گردد. سیستم مدیریت محتوا وردپرس یک نرم افزار اپن سورس می باشد و طراحی سایت با وردپرس را با راحتی همراه نموده است. همین بحث اپن سورس بودن سیستم مدیریت محتوا وردپرس موجب می شود که طراحی سایت با وردپرس آزاد باشد و این امر طراحی سایت را با کمترین هزینه و یا حتی بدون صرف هزینه ای میسر می نماید.

 

نصب وردپرس به منظور طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

شما عزیزان می توانید به راحتی فایل های نصبی وردپرس را از سایت wordpress.com تهیه نمایید. همچنین اینکه سایت های بسیاری بسته نصبی وردپرس را فراهم آورده اند و علاوه بر این می توانید از سایت های ایرانی نیز برای گرفتن فایل نصبی وردپرس اقدام نمایید که بسته نصبی وردپرس را به زبان فارسی دارند. طراحی سایت با وردپرس به همین راحتی استارت می شود و با خرید هاست و دامین می توانید فایل نصبی دانلود شده را در هاست خود بارگذاری نمایید و پس از آن گام های مربوطه را طی نمایید.

 

 

Naeej
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم دیدگاه در این زمان بسته شده است.